KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793012
nr 1279 3012
Gunnar Hållander
(1915-1980), Sverige
Oljemålning, "Gröna äpplen". Monogramsignerad. Olja på duk, 21x34 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:54:17
30/9 18:42:27
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gunnar Hållander
Läs mer om Gunnar Hållander